Edyta Gryko

EDYTA GRYKO

„Moja praca to jest to co kocham, czym żyję, to moje ja”
Zaczynając swoją przygodę wiedziałam w jakim miejscu chcę być, teraz jestem przekonana, że to była właściwa decyzja.
Jestem Mistrzem fryzjerstwa ale sam tytuł to nie wszystko. Moje umiejętności mogłam pogłębiać pod okiem światowej sławy stylistów fryzur. Pierwszym mentorem, mojej kariery, była słynna włoska stylistka Ondina Pozzatello. Miałam również możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem dwóch wybitnych artystów fryzjerstwa Hoker & Young. Pozostaje w ciągłej współpracy z wybitnym, kanadyjskim stylistą Alexem Chabot. Lata pracy dały mi ogromne doświadczenie i wyraźne osiągnięcia.

Jestem ambitna, nie poprzestaję na laurach. Wciąż poszukuję najnowszych trendów fryzjerstwa które wdrążam do swojej codziennej pracy. Każdy klient to wyzwanie, do którego podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Patrząc na osobę z która mam przyjemność pracować mam już swoją wizję jej wizerunku. Wystylizowana fryzura sprawi, że odnajdziesz w sobie dawno zapomnianą pewność siebie i wdzięk.
Moja pasja…
Koloryzacja, mogę dać tutaj upust wodzy fantazji oraz pokazać prawdziwe piękno każdej kobiety. Odpowiednio dobrany kolor w połączeniu z perfekcyjnym strzyżeniem daje piorunujące efekty.