EDYTA GRYKO

Edyta Gryko – „moja praca to jest to co kocham, czym żyję, to moje ja” Zaczynając swoją przygodę wiedziałam w jakim miejscu chcę być , teraz jestem przekonana, że to była właściwa decyzja.

Jestem Mistrzem fryzjerstwa ale sam tytuł to nie wszystko.

Moje umiejętności mogłam pogłębić pod okiem największych światowych profesjonalistów w dziedzinie fryzjerstwa.

Pierwszym mentorem, mojej kariery, była słynna włoska stylistka Ondina Pozzatello. Miałam również możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem 2 wybitnych artystów fryzjerstwa Hoker & Young. Jestem w ciągłej współpracy z wybitnym, kanadyjskim stylistą Alexem Chabot.

Lata pracy dały mi ogromne doświadczenie i wyraźne osiągnięcia.

Jestem ambitna, nie poprzestaję na laurach. Wciąż poszukuję nowych rozwiązań i wdrążam je w swojej codziennej pracy.

Każdy klient to wyzwanie, do każdego klienta podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Patrząc na osobę z która mam przyjemność pracować mam już swoją wizję jej wizerunku.

Moja pasja…

Koloryzacja, mogę dać tu upust wodzom fantazji oraz pokazać prawdziwe piękno każdej kobiety. Odpowiednio dobrany kolor w połączeniu z perfekcyjnym strzyżeniem daje piorunujące efekty.

Upięcia są wyzwaniem, zwłaszcza te które towarzyszą kreowaniu wizerunku Panny Młodej. To sztuka, to jest to co kocham.

Precyzja, wyobraźnia oraz serce, to wnoszę w swoją pracę. To elementy bez których talent byłby niczym.

Największą zapłatą za wykonaną przeze mnie pracę jest uśmiech wychodzącej klientki, bo wtedy wiem, że to co robię ma sens.

IWONA WILCZEK

Iwona Wilczek- Sztuka kreacji i stylizacji włosów to dla mnie połączenie pasji, fantazji oraz doskonałej techniki i precyzji. Spełnianie oczekiwań klientów traktuje jako swoiste powołanie i wyzwanie, w które całkowicie się angażuje. Od prawie 20 lat zgłębiam i udoskonalam  tajniki swojej profesji. Lubię kobiece, dłuższe fryzury oraz śmiałe cięcia krótkich włosów. Świetnie odnajduje się też w stylizacjach męskich, moje  ulubione stylizacje to te które kokietują i dodają seksapilu oraz umożliwiają nowoczesną stylizacje. Nieustannie poszukuję nowych pomysłów jestem  otwarta na wszystko co niebanalne i ciekawe .Filozofia ciągłego rozwoju jest dla mnie największym czynnikiem mobilizującym do pracy. W „ Pracowni Wizerunku” rozpoczęłam nowy etap swojej działalności zawodowej który pozwala mi na jakościowe wyróżnienie i możliwość tworzenia nowej ery fryzjerstwa .Prywatnie wierna fanka gorzkiej czekolady, jazdy konnej i miłośniczka stolicy Warmii i Mazur.

© Copyright - Gryko Hairstylist