Metamorfoza

Twoja garderoba zupełnie do Ciebie nie pasuje? Nie wiesz w czym będziesz wyglądać olśniewająco i jaka fryzura pasuje do kształtu Twojej twarzy?
A może chciałabyś wiedzieć jaki kolor wydobędzie głębię Twojej tęczówki i sprawi, że w szybki sposób Twoje oczy i twarz nabiorą odpowiedniego blasku?

Przejdź z nami metamorfozę…

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

Dzięki nam odważysz się pokazać swoje prawdziwe piękno. Odkryjemy paletę Twoich kolorów oraz określimy typ Twojej sylwetki. Poznasz fasony i style idealnych dla Ciebie ubrań. Nauczysz się sztuki perfekcyjnego makijażu. Zobaczysz jaka fryzura podkreśli Twoją urodę.

Stwórz własny, niepowtarzalny styl!

Punktem wyjścia do zmiany Twojego wizerunku będzie analiza kolorystyczna, dzięki której odnajdziesz idealną dla siebie paletę barw. Zaproponujemy odpowiedni do Twojego typu kolorystycznego zestaw kosmetyków, wykorzystując go zarówno w makijażu dziennym jak i wieczorowym.

Wizyta u fryzjera i dobór nowego koloru włosów czy uczesania to kolejny etap naszej oferty, a punktem kulminacyjnym będzie sesja zdjęciowa, miła pamiątka naszego spotkania!

Metamorfoza „Mały liffting”

  • dobór optymalnej fryzury
  • strzyżenie, farbowanie i modelowanie włosów
  • ustalenie najlepszej dla Ciebie kolorystyki makijażu i garderoby
  • półtoragodzinna lekcja makijażu indywidualnego opracowanego z myślą o Tobie

Metamorfoza odbywa się w intymnej atmosferze, bez zbędnych „gapiów” oraz z rozluźniającą lampką wina. ** cena może ulec zmianie w przypadku  włosów długich i zleceń niestandardowych np. pełna dekoloryzacja włosów długich


Cena 849 zł

Metamorfoza „Mały liffting” z pamiątką

Pakiet wzbogacony o pamiątkową sesję fotograficzną obejmującą portrety z makijażem fotograficznym (bez stylizacji). Pamiątką z sesji będzie 5 obrobionych zdjęć.


Cena 1049 zł

© Copyright - Gryko Hairstylist